Главная \ Главная \ Страхування

Страхування

Комплексне страхування подорожуючих за кордоном України забезпечує особистий і майновий захист мандрівника під час поїздок за кордон, є одним з документів, необхідних для отримання в'їзної візи в більшість країн світу, а також включає в себе обов'язкові види страхування.

Більшість пакетних турів вже включає страховку. При замовленні візи окремо від туру страховка оформляється додатково.

Додатково можемо запропонувати

Страхування багажу:

Навіть самий мінімальний набір зібраних в поїздку речей, може доставити багато незручностей в разі їх пропажі. Повернути втрачене не завжди можливо, але ми зможемо компенсувати Вам вартість речей, в разі їх втрати. За даною програмою ми компенсуємо вартість втрачених речей, в разі повної загибелі, часткового пошкодження багажу або його зникнення. А також надамо кошти для придбання предметів першої необхідності при несвоєчасній доставці багажу.

 
 

Страхування від невиїзду:

Стане в нагоді в тому випадку, якщо гроші за квитки / готель / і т.д. вже віддані, але поїздка по тій або іншій причині відмінилася. Якщо поїздка відмінилася по одній з поважних причин, яка явно вказана в договорі страхування, то страхова компанія відшкодує вам повну вартість туру, або не повну, все залежить від того як зазначено в договірі.

Перелік поважних причин складається з базових, які є в кожному договорі страхування від невиїзду:

  • смерть, травма, хвороба самого застрахованого або його родичів;
  • пошкодження майна застрахованого (пожежа, витік, дії третіх осіб);
  • виклик застрахованого в суд;
  • виклик застрахованого до військкомату;
  • неотримання в'їзної візи.

І будь-яких інших, які ви захочете внести в договір (при бажанні можна навіть застрахуватися від запізнення на літак, через затори на дорогах). Але не варто забувати, що будь-яке розширення списку причин позначиться і на ціні страховки.

Страхування від нещасних випадків

Дана програма гарантує страхове відшкодування при травматичному пошкодженні, отриманні інвалідності або смерті під час поїздки за кордон Застрахованої особи.

 
 

Зелена карта ( Green card )

Якщо ви збираєтеся відправитися на своєму автомобілі за кордон, вам неодмінно буде потрібен поліс обов'язкового страхування. Універсальний поліс, з яким ви можете в'їхати на автомобілі в будь-яку країну ближнього і далекого зарубіжжя.

"Зелена карта" не страховий поліс, а документ, який підтверджує факт страховки відповідальності власника конкретного автотранспортного засобу. Мінімальний термін дії "Зеленої карти" - 15 (п'ятнадцять) днів.

Вартість полісу "Зелена карта" залежить від типу транспортного засобу, терміну дії договору та країни відвідування.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ