Главная \ Країни \ Маріанські острови

Маріанські острови

Віза на Маріанські острови

Громадянам України для поїздки на Маріанські острови терміном до 45 днів віза не потрібна. Виняток становить острів Гуам, який в Співдружність Маріанських островів не входить.
Безвізовий в'їзд не поширюється на інші території США і не повинен перевищувати 45 днів перебування на території Північних Маріанських островів.

Туристи під час проходження митного контролю по прибуттю на Північні Маріанські острови, повинні пред'явити наступні документи:
• Квиток на виїзд з Північних Маріанських островів з фіксованою датою виїзду, що не підлягає змінам і не перевищує періоду 45 днів з дня в'їзду на територію Північних Маріанських островів.
• Заповнена та підписана форма I-736 (Guam-CNMI Visa Waiver Information).
• Заповнена та підписана форма I-94 (Arrival-Departure Record)
• Закордонний паспорт, що діє не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки (Діти повинні мати окремий паспорт!)
• Ваучер або підтвердження бронювання готелю.
Правильне і своєчасне заповнення анкет і наявність зазначених вище документів не може гарантувати безперешкодного в'їзду на територію Маріанських островів. Зазначені правила не поширюються для в'їзду на Гуам. Імміграційна служба в праві відмовити у в'їзді без вказівки причин.

У разі якщо передбачається поїздка на термін, що перевищує 45 днів, необхідно заздалегідь оформити візу в посольстві США, або консульствах США, що знаходяться на території. В'їзд на територію Співдружності Північних Маріанських островів і Гуаму дозволений власникам діючих віз США.

 

Інтереси Маріанських островів в Україні представляє посольство Сполучених Штатів Америки в Україні

 маринск остр

Консульський відділ
Посольство США в Україні
Адреса: вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4, Київ 04112, Україна
Телефон: 38 044 521 5000
Веб-сайт: https://ua.usembassy.gov/uk/